Мій досвід

Колись давно, моїм основним заняттям був маркетинг.

Але я прийняв рішення круто змінити життя – і присвятити його тому, що справді є моїм покликом і пристрастю.

І ніколи не шкодував!

МОЄ ІНТЕРВ’Ю ПРО ЦЕ

ЗВ’ЯЗОК ІЗ ФРАНЦІЄЮ

Великим творчим поштовхом для мене було навчання у Франції. У 2013 році отримав диплом практичної магістерської програми «E.X.E.R.C.E. 11/13 – хореографічне дослідження і перформанс» на базі Національного Хореографічного Центру в Монпельє (Франція) й Університету імені Поля Валері (Університет Монпельє III). 

Окрім знань та досвіду, там приходило розуміння спільності мистецького поля – та при цьому певних особливостей українського контексту. Відповіді на питання «чому нас недостатньо сприймають у європейській та світовій мистецькій спільноті». Розуміння потреби у «перекладачах» між культурами, будівництві містків між берегами.

Мій досвід

МОЇ ЛЕГЕНДАРНІ ВЧИТЕЛІ

Мені пощастило працювати з легендарними зарубіжними митцями, що змінили сучасний танець у світі. Це, зокрема, Дебора Хей, Ліза Нельсон, Люсінда Чайлдс  із США, Бенуа Лашамбр й Антонія Лівінгстон з Канади, Ксав’є Ле Руа, Жан-Кристоф Паре, Матільд Моньє і Луік Тюзе з Франції, Жоао Фіадейро з Португалії. Та я щиро вдячний також багатьом їхнім молодшим колегам з різних країн, що стали моїми попутниками на шляху.

Із танцем і рухом я загалом працюю більше двадцяти років.

За цей час були реалізовані сотні проектів у Білорусі, Болгарії, Великобританії, Німеччині, Грузії, Іспанії, Канаді, Лівані, Литві, Польщі, Росії, Румунії, США, Україні, Франції та Швеції .

Проведені більше трьох тисяч майстер-класів, воркшопів, тренінгів і навчальних програм.

І цей рух триває. Якщо вам відгукуються мої пошуки, долучайтесь!

Loading...