Я певний: слухаючи тіло – краще почуєш світ.

Коли більше людей навчиться гармонійно взаємодіяти зі своїм фізичним «домом», ми навчимося конструктивніше спілкуватися одне з одним. Так і суспільство загалом ставатиме свідомішим.

Мрію про те, щоб завдяки контактові з тілом у людей більшало енергії, смаку до життя, ініціативності.

Гадаю, Homo sapiens має всі потенції стати творчим Homo curious. А «людина цікава» зможе побудувати суспільство цікавості, в якому буде менше конфронтації та більше синергії!

Мої ідеї

Тіло має про що “говорити”. Відчуваймо, відкриваймо й рухаймось!

Мої ідеї

Втілювати тілесність

Із цим пов’язані практично всі напрямки моєї роботи. 

За п’ятнадцять років активної роботи стало зрозуміло, наскільки важливо – розвивати та поширювати практики, що допомагають людині краще контактувати зі своїм тілом. Не робити з нього привабливу «ляльку», натомість – розуміти, відчувати, співпрацювати.

Стаючи більш рухливими в фізичному сенсі – ми також вільніше рухаємося до нових знань і досвідів. Отримуємо потужний поштовх розвиватись і навчатись. І відтак бентежні виклики змінного сучасного світу стають цікавою та цінною дорогою.

Мої ідеї

Поєднувати дослідження, мистецтво і тілесні практики

Для мене кожна вистава – не тільки й не стільки можливість «показати красиве». Це плід досліджень, привід для діалогу.

Кожна ж навчальна подія – не лише про «підтягнути фізичну форму», а й допомогти знаходити свій шлях до самореалізації «на повну».

Мої ідеї

Розвивати мистецтво

А наразі це над-актуально: розвивати сучасні мистецькі практики в Україні – і поширювати їх у світі. Творити простір для зустрічі й діалогу українських творців та світової аудиторії.

Мрію, щоб зусилля різних дослідників та практиків на цьому шляху поєднувались і помножувались! Щоб створювався майданчик для зустрічі митців, який може стати дослідницьким центром тілесних практик.

Loading...