Індивідуальна програма занять
Curios Body
Розроблена мною програма тілесного коучингу Curious Body допомагає налагодити спілкування зі своїм тілом, щоб навчитися краще почуватися та ефективніше реалізовувати свій потенціал
саме так, як це потрібно й важливо вам, а не «взагалі»
Із чим працюємо?
Запити можуть бути або професійними, або «довколопсихологічними» (щодо самовираження, особистісного розвитку). Я розробляю програму індивідуально під кожного учасника, щоб допомогти опанувати певні фізичні практики, що сприятимуть досягненню вашої мети.
– Скажімо, реабілітувати тілесність, якщо є певні травми.
– Або щоб відчувати себе легше, не боятися працювати з аудиторією й виробляти навички самопрезентації – застосувати способи сценічної роботи.
– Це можуть бути запити, пов’язані з тим, як працювати з групою людей – чи то в проекті, чи в колективі, якщо ви ведучий чи тренер.
– Бувають запити, ніби віддалені від «фізичного», але з ними теж можна працювати через тіло. Для прикладу: запуск музичного проекту (як має виглядати виконавець, який образ і як саме втілює).
– Або ж із конкретним аспектом, що має тілесний компонент: робота з рухом, робота з імпровізацією, креативністю тощо.
Ключове – робота з тілом.
І те, щоб ви після курсу розуміли, як вам краще рухатися до вирішення своїх задач.
І те, щоб ви після курсу розуміли, як вам краще рухатися до вирішення своїх задач.
Із чим не працюємо?
Із суто психологічними запитами щодо поведінки, стосунків (на кшталт «Як мені помиритися з партнером»), котрі не вирішуються роботою з фізіологією, анатомією, рухом. Curious Body не є психотерапією, це робота у першу чергу з тілесністю.
Якщо в процесі проявиться необхідність розібратися з ситуацією у своєму житті – робота може допомогти сформулювати, як цю задачу «поставити в тілі» та «вирішувати на тілесному рівні». Можна знайти тілесні практики, які допоможуть бути в ресурсі, а відтак почуватися більш стійким до кризових станів чи періодів у житті.
Також можливий варіант – заняття допоможуть знайти та обрати певну тілесну практику, що якнайкраще рухатиме вас до вирішення саме ваших проблем.
Може виявитися, що з актуальними запитами є більше сенсу почати працювати з фітнес-тренером, чи дієтологом, стилістом, учителем вокалу чи психотерапевтом – або ж іншими фахівцями. У такому разі я зорієнтую та пораджу, в якому напрямку йти та якого саме спеціаліста буде корисніше обрати.
Як будується взаємодія?
Після первинного інтерв’ю проводиться 2,5-годинна установча зустріч.
На ній формуємо запит, розбираємо очікування, з’ясовуємо можливість реалізувати їх у рамках курсу. І в цей день також пробуємо певну практику, щоб відчути, наскільки ефективно вона може спрацювати.
На завершення пропонується тривалість та періодичність курсу.
Ви обмірковуєте отриману інформацію – й ми домовляємося про наступні зустрічі.
Які формати роботи можливі?
Це може бути курс із 8, 10 або 12 зустрічей (бо при меншій кількості не буде відчутним ефект, при більшій практика ризикує зробитися рутиною). У нього входить і установча, і фінальна – також 2,5-годинна – зустріч.
Зустрічі відбуваються не частіше, ніж двічі на тиждень, а відтак курс триває від двох до чотирьох місяців. Уже на другій зустрічі пропоную певну структуру взаємодії на весь курс. Між заняттями людина працює індивідуально. Це може бути, наприклад, щоденник або певна практика роботи з увагою.
Посередині курсу відбувається зустріч-екватор: ми відслідковуємо, якою є динаміка. Можливо, щось потрібно підсилити, або навпаки – зменшити? Можливо, дещо переорієнтувати запит?